در فهرست زیر، علاوه بر اطلاعات کامل مربوط به استانداردهای حسابداری ایران (لازم‌الاجرا برای واحدهای تجاری) شامل شماره استاندارد، عنوان استاندارد، سال تصویب/تجدیدنظر، عنوان استاندارد قبلی (جایگزین)، و استاندارد بین‌المللی مربوط؛ لینک مربوط به ویدئوهای آموزشی بسیاری از استانداردها (با تدریس دکتر محسن قاسمی) نیز ارائه شده است.

دانلود فایل PDF و WORD هر استاندارد

در فهرست زیر برای دانلود فایل PDF هر استاندارد بر روی عنوان استاندارد کلیک کنید، و برای دانلود فایل WORD آن بر روی کلمات فایلword (انتهای هر سطر) کلیک کنید.

مجموعه کامل ویدئوهای آموزشی استانداردهای حسابداری ایران (با تدریس دکتر محسن قاسمی)

«مجموعه کامل ویدئوهای آموزشی استانداردهای حسابداری ایران» (140 ویدئوی قابل دانلود | به مدت 70 ساعت) به صورت یکجا در این پیوند با 56% تخفیف ویژه خرید یکجا در دسترس علاقه‌مندان است. علاوه بر این، شماری از ویدئوهای مذکور در مجموعه‌های کوچکتر موضوعی نیز گروه‌بندی شده و به‌صورت جداگانه در دسترس علاقه‌مندان هستند. برای دیدن ویدئوهای آموزشی هر استاندارد (با تدریس دکتر محسن قاسمی، دبیرکل پیشین انجمن حسابداران خبره ایران و سردبیر پیشین مجله حسابدار - اطلاعات بیشتر) بر روی کلمات  ویدئوی آموزشی   (انتهای هر سطر) کلیک کنید. آرشیو کامل نمونه‌های رایگان این ویدئوهای آموزشی در کانال رسمی آکادمی آموزشی محسن قاسمی در آپارات (اینجا) در دسترس علاقه‌مندان است.

برای جزئیات بیشتر درباره تغییرات اخیر استانداردهای حسابداری بر روی تصویر بالا کلیک کنید

[ برای تهیه مجموعه کامل ویدئوی آموزشی «استانداردهای حسابداری» بر روی بنر فوق کلیک کنید ]

برای دیدن توضیحات ویدئویی دکتر محسن قاسمی درباره «نحوه آموزش استانداردهای حسابداری» بر روی تصویر زیر کلیک کنید:


برای جستجوی تعاریف اصطلاحات تخصصی بکاررفته در استانداردهای حسابداری ایران و معادل انگلیسی آنها که در استانداردهای بین‌المللی حسابداری (IASها) و استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRSها) بکار رفته‌اند، بر روی نوار زیر کلیک کنید: