در این راهنما، نحوه اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی برای آموزش مجموعه کامل استانداردهای حسابداری با استفاده از مجموعه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی با سه فرض زیر تشریح شده است:

  •   فرض اول:  میخواهی در کوتاه‌مدت (کمتر از دوماه) همه استانداردها را آموزش ببینید   (مثلا، میخواهی در آزمون حسابدار رسمی شرکت کنی و نیاز به آموزش مجموعه کامل استانداردها در کوتاهترین زمان ممکن داری).
  •   فرض دوم:  میخواهی در میان‌مدت (حدود شش‌ماه) استانداردهایی که در بیشتر واحدهای تجاری کاربرد دارند را آموزش ببینی؛ و شاید در آینده به مرور اقدام به آموزش سایر استانداردها کنی   (مثلا، یا دانشجوی حسابداری هستی؛‌ یا به عنوان حسابدار یا مدیر مالی در یک شرکت شاغلی؛ و الان فقط قصد آموزش استانداردهای پرکاربردتر را داری).
  •   فرض سوم:  فقط میخواهی کلیاتی از استانداردهای پرکاربرد را آموزش ببینی، و فعلا همین اندازه برایت کافیست. ولی دوست داری مجموعه‌ای جامع در اختیارت باشد که هر زمان درباره یک موضوع نیاز به اطلاع از الزامات استانداردهای مربوط داشتی، در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل ممکن به آن رجوع کنی   (مثلا، عضو هیئت مدیره یک شرکت هستی. یا اینکه قرارست تا چند روز دیگر یک مصاحبه شغلی را بگذرانی).

برای دانلود فایل کامل این راهنما بر روی تصویر بالا کلیک کنید