به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند، طی 24 ساعت گذشته نسخه جدید همه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی در سرورهای Player اختصاصی مورد استفاده آکادمی آپلود شده‌اند؛ و هم اینک در دسترس کاربران قرار دارند. در این نسخه‌های جدید علاوه بر کیفیت بالاتر صدا و تصویر و پخش روانتر ویدئوها، این ویژگی جدید نیز به همه ویدئوها اضافه شده است که در بازه‌های حداقل ده ثانیه‌ای (و بیشتر) امکان برگشت به عقب دارند.

از این رو، همگی کاربران عزیزی که از آغاز به فعالیت آکادمی اقدام به خرید یک یا چند مجموعه از ویدئوهای آموزشی کرده‌اند، کافی است بسته به سیستم عامل دستگاه مورد استفاده خود (ویندوز، مکینتاش یا اندروید)، آخرین نسخه Player اختصاصی را از وبسایت spotplayer.ir دانلود و نصب کنند، تا بدون محدودیت به نسخه‌های جدید ویدئوها دسترسی داشته باشند.

گفتنی است، با توجه به اینکه همه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی بر روی سرورهای داخل کشور آپلود شده‌اند، هزینه دانلود آنها برای همه کاربران نیم‌بها است.

یادداشت: چنانچه هر یک از کاربران گرامی لایسنس مربوط به ویدئوهای خریداری خود را فراموش کرده‌اند و به ایمیل ارسالی آکادمی در تاریخ خرید ویدئوها دسترسی ندارند، میتوانند با ارسال ایمیل به نشانی mohsen.ghasemee.g@gmail.com (با ذکر نام و نام خانوادگی و عنوان دوره خریداری‌شده) لایسنس خود را مجددا دریافت کنند. اگر در این ارتباط هر گونه پرسش یا ابهامی دارید می‌توانید از طریق ایمیل فوق با همکاران ما در پشتیبانی در ارتباط باشید.