ما در تلگرام یک کانال برای انجمن، یک کانال برای مجله حسابدار، یک کانال برای پادکستهای انجمن، یک کانال برای مرکز آموزش انجمن (PACT)،‌ و یک کانال آموزش زبان انگلیسی در PACT  داریم. در اینستاگرام، لینکداین، و آپارات هم برای انجمن و PACT حسابهای جداگانه‌ای داریم[1]. البته حسابهای PACT همگی به صورت متمرکز توسط همکاران PACT اداره می‌شوند. ولی در تمام این مدت، اداره‌کننده (ادمین) همه حسابها و کانالهای انجمن در شبکه‌های اجتماعی مختلف خود من بوده‌ام. هم به خاطر حساسیت موضوع و هم به خاطر اینکه سرعت انجام کارها بالا باشد. در همه این شبکه‌های اجتماعی هم بدون استثناء حسابهای انجمن در بین همه نهادهای حسابداری ایران اولین حسابهای کاربری بودند. مثلا، اینستاگرام حدود یک سال و اندی است که در بین حسابداران ایرانی محبوب شده است. ولی از راه‌اندازی و فعالیت حساب کاربری انجمن در اینستاگرام بیش از پنج سال می‌گذرد[2]. اولین پست انجمن در اینستاگرام 2 فوریه 2016 (13 بهمن 1394) منتشر شد. عکس لحظه نواختن سرود ملی ایران در آغاز مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 30 دی 1394، در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است.

[1]- اینستاگرام انجمن: @iica_ir اینستاگرام پکت: @pact.ir اینستاگرام پکت انگلیسی: @pact.english آپارات انجمن: @iica_ir آپارات پکت: @pact.ir لینکداین انجمن. لینکداین پکت.

[2]- با هدف انتشار تصاویر مرتبط با انجمن: صفحه رسمی انجمن حسابداران خبره ایران در اینستاگرام راه‌اندازی شد،‌ پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن حسابداران خبره ایران، 20 بهمن 1394.