در پی استقبال کم‌نظیر حسابداران ایرانی از ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی آموزشی طی ماههای گذشته، رتبه وبسایت آکادمی در بین وبسایتهای ایرانی در آستانه 2000 و در صدر پرمخاطب‌ترین وبسایتهای حسابداری ایران قرار گرفت.

در حال حاضر، اَلِکسا (Alexa) (وابسته به هلدینگ آمازون) معتبرترین ارائه‌دهنده بین‌المللی رتبه سایت‌ها از نظر بازدید است. این سایت الگوریتم ارتقای رتبه سایت‌ها را بر اساس تعداد درست بازدید‌کنندگان انجام می‌دهد. این رتبه‌بندی شماره‌ای بین یک تا چند میلیون در سطح بین‌المللی، و یک تا چند ده هزار در سطح محلّی (کشورها) است؛ و رتبه هر وبسایت هر چه به «یک» نزدیک‌تر باشد، رتبه‌ای بالاتر است.

شرکتهای معتبر تولیدکننده محصولات و ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با حسابداران - از جمله، موسسات و شرکتهای ارائه‌دهنده خدمات حسابداری و مالی - در صورت تمایل به تبادل لینک می‌توانند درخواست خود را به ایمیل info@mohsen-ghasemi.com ارسال فرمایند (حتما در موضوع ایمیل عبارت «درخواست تبادل لینک» ذکر شود). لازم به ذکر است، در حال حاضر، برنامه‌ای برای دریافت آگهی تبلیغاتی بر روی وبگاه و ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی نداریم. ولی چنانچه در آینده رویه آکادمی در این ارتباط تغییر کند، حتما به صورت عمومی اطلاع‌رسانی خواهد شد.