مقالات پیشنهادی برای ترجمه


مقالات پیشنهادی دکتر محسن قاسمی برای ترجمه (توسط حسابداران) و انتشار در مجلات حسابداران حرفه‌ای (حسابدار | حسابرس | حسابدار رسمی | حسابرسان داخلی | مدیر مالی)

لطفا اگر مقاله‌ای را برای ترجمه انتخاب کردید، در دیدگاههای همان مقاله اعلام بفرمایید تا دوستان دیگر نیز از این امر مطلع بشوند. البته مسلما مانعی برای اقدام به ترجمه همزمان مقاله توسط چند نفر وجود ندارد؛ و در نهایت، مجله‌ای که ترجمه‌های مقاله را دریافت خواهد کرد درباره انتشار آن تصمیم‌گیری خواهد کرد. از این رو، اعلام «اقدام به ترجمه یک مقاله» (در دیدگاهها) صرفا جنبه اطلاع‌رسانی برای دیگر علاقه‌مندان را خواهد داشت.


ویدئوهای آموزشی آکادمی

دکتر محسن قاسمی دبیرکل پیشین انجمن حسابداران خبره ایران (از 1392 تا 1400)، سردبیر پیشین مجله حسابدار (از 1397 تا 1400)، مدیر اسبق امور ناشران بورس اوراق بهادار تهران (1385 تا 1389)، مدیر سرمایه‌گذاری اسبق کارگزاری بانک ملی ایران (1390 تا 1391)، و مدیر حسابرسی داخلی اسبق تامین سرمایه امین (از 1391 تا 1392) است. وی دانش‌آموخته حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی است، و بیش از بیست سال تجربه در زمینه‌های متنوع بورس، حسابداری، گزارشگری مالی و موضوعات مرتبط آنها دارد. از وی دهها مقاله، یادداشت، کتاب، و مصاحبه بر جا مانده است که فهرست کامل آنها به صورت متمرکز و یکجا در پیوستهای کتاب «انجمن حسابداران خبره ایران در آخرین دهه قرن؛ گفتگو با محسن قاسمی، دبیرکل انجمن (از 1392 تا 1400)» ارائه شده است. این کتاب به همت علی مجد در قالب گفتگویی تفصیلی در فروردین 1400 تنظیم و نسخه الکترونیکی آن با اجازه ناشر به صورت عمومی منتشر و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است (از اینجا دانلود کنید).
صفحه اینستاگرام