تخفیفات روز حسابدار

پیشاپیش فرارسیدن پانزدهم آذرماه «روز حسابدار» را به همه حسابداران شریف سرتاسر میهن عزیزمان شادباش میگوییم؛ به همین مناسبت طرح‌های تخفیف ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که آموزش‌پذیران گرامی میتوانند تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ در خرید همه مجموعه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی، از جمله، مجموعه کامل ویدئوهای آموزشی «استانداردهای حسابداری» (۱۵۰ ویدئو مجموعا ۷۵ ساعت) از آنها بهره‌مند شوند:

در این طرح همه مجموعه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ با کوپن تخفیف accday با ۱۵% تخفیف قابل خرید هستند.

  با امکان برگشت کامل وجه خرید شما  

در این طرح علاوه بر اینکه خودتان میتوانید همه مجموعه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی را تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ با کوپن تخفیف friends با ۱۵% تخفیف بخرید؛ پس از خرید، یک کوپن تخفیف یکتا (ویژه شما) برایتان صادر و ایمیل میشود، که میتوانید آن را به مناسبت روز حسابدار به دوستان خود هدیه کنید. با این کوپن تخفیف، همه مجموعه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ با ۲۰% تخفیف قابل خرید خواهند بود.

ویژگی جذاب این طرح برای شما این است که،‌ چنانچه دفعات استفاده از این کوپن تخفیف (که به صورت یکتا به نام شما صادر شده و قابل ردیابی است) چهار بار و بیشتر باشد؛ کل وجه خرید شما به کارت بانکیتان برگشت خواهد شد. 

   قابل توجه خریداران گرامی قبلی  

چنانچه شما از خریداران گرامی قبلی مجموعه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی هستید (یعنی، طی دو سال گذشته هر یک از محصولات آکادمی را خریداری کرده‌اید) در صورت تمایل میتوانید با ارسال پیام به ایمیل mohsen.ghasemee.g@gmail.com یک کوپن تخفیف یکتا (ویژه خود) دریافت و با شرایط فوق در این طرح مشارکت کنید. برای شما عزیزان نیز چنانچه دفعات استفاده از کوپن تخفیفتان چهار بار و بیشتر باشد؛ کل وجه خریدتان به کارت بانکیتان برگشت خواهد شد.

   ویژه شرکتها، موسسات و سازمانها  

این طرح ویژه شرکتها، موسسات و سازمانها طراحی شده است. در این طرح، اشخاص حقوقی متقاضی میتوانند تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ همه مجموعه ویدئوهای آموزشی تولیدی آکادمی را – بسته به تعداد حسابداران خود (به شرح زیر) - با ۳۰ تا ۶۰% تخفیف ویژه خریداری و به مناسبت روز حسابدار به حسابداران خود هدیه کنند:

تعداد حسابداران
۲ نفر
۳ تا ۵ نفر
۶ تا ۱۰ نفر
بیشتر از ۱۰ نفر
درصد تخفیف
۳۰ درصد
۴۰ درصد
۵۰ درصد
۶۰ درصد

در صورتیکه متقاضی استفاده از این طرح برای شرکت، موسسه یا سازمان خود هستید، درخواست خود را از طریق ارسال پیام به ایمیلmohsen.ghasemee.g@gmail.com اعلام فرمایید.